نورا صنعت
خانه / تخفیف ویژه

تخفیف ویژه

تخفیف ویژه تخفیف ویژه در خرید انواع دستگاه های بسته بندی مواد غذایی

اینبار در جام ملتهای آسیا از ما هدیه بگیرید

خرید انواع دستگاه بسته بندی مواد غذایی با تخفیف ویژه در مجموعه ی نورا صنعت به مناسبت های مختلف امکانپذیر است.
هدف مجموعه  از ارائه ی تخفیف های ویژه، ایجاد شرایطی است که تعداد بیشتری از هموطنان ما بتوانند کارآفرینی کرده و دستگاه هایشان را با قیمت های مناسب خرید کنند.

مطلب ذیل را بخوانید تا …

متأسفانه ارائه دستگاه های خطوط فرآوری و بسته بندی مواد غذایی توزین دار گرانولی،  گرانولی حجمی و پودری، با این قیمت ها سبب می شود که بسیاری از هموطنان عزیز به کیفیت و مرغوبیت آن شک کنند و باز هم متأسفانه بسیاری عادت کرده اند که قیمت های بالایی بپردازند تا محصول خوبی دریافت کنند، حال آنکه در بیشتر مواقع و علی الخصوص در تهیه دستگاه های فوق، می توان دستگاه های مطمئن و با کیفیت نیز با سرمایه کمتر تهیه نمود.
گروه بازرگانی تجهیز دقیق نورا و کسری با در اختیار داشتن امکانات مناسب از جمله دستگاه سازان متعهد و متخصص این توانایی را دارد تا انواع دستگاه های بسته بندی در صنعت مواد غذایی را با قیمت های بسیار منصفانه بدست مصرف کننده ی نهایی یعنی شما برساند.

تخفیف ویژه در نورا صنعت

تخفیف ویژه به مناسبت پیروزی های تیم ملی در جام ملتهای آسیا

تخفیف ۳ میلیون تومانی برای خرید بالای ۵۰ میلیون تا ۱۰۰ میلیون تومان

در این طرح پس از هر برد تیم ملی فوتبال، در پایان مسابقه به مدت ۴۸ ساعت، خریداران دستگاه های بسته بندی، از امتیاز ۳ میلیون تومان تخفیف برخوردار می شوند.

تخفیف ۲ میلیون تومانی برای خرید دستگاه های بسته بندی بالای ۲۵ میلیون تومان تا ۵۰ میلیون تومان

در این طرح پس از هر برد تیم ملی فوتبال، ازدر پایان مسابقه به مدت ۴۸ ساعت، خریداران دستگاه های بسته بندی، از امتیاز ۲ میلیون تومان تخفیف برخوردار می شوند.

برای اطلاع از قیمت کلیه محصولات می توانید با مشاوران وب سایت ارتباط گرفته و برای آشنایی با انواع محصولات به صفحه اصلی وب سایت مراجعه نمایید.

تخفیف ۵۰۰ هزار تومانی خرید دستگاه های بسته بندی مواد غذایی در نورا صنعت ویژه مشتریان وفادار

افرادی که از تخفیف  های نورا صنعت استفاده می کنند، چنانچه فرد دیگری را برای خرید معرفی کنند، خرید آنها (شخص معرفی کننده) مشمول ۵۰۰ هزار تومان تخفیف دیگر می شود و این مبلغ به کارت بانکی او برگشت می شود.

برای استفاده از این طرح کافی است از شخصی که او را معرفی کرده اید بخواهید تا شماره همراه شما را به عنوان کد تخفیف به ما اعلام کند.

برای سهولت بیشتر هموطنان عزیز در استفاده از این طرح، درخواست سفارش بصورت تلفنی، حضوری، واتس آپ، پیامک و تلگرام امکان پذیر است.

نورا صنعت